TOP
Zelené střechy - přípravář a člen realizačního týmu

Smysluplná práce s hezkým výsledkem, růst spolu s firmou, samostatná i týmová práce

  • Jsme rodinná firma, kterou baví dělat domy a města zelenější. Realizujeme, navrhujeme a pečujeme o zelené střechy na všech typech budov po celé České republice. Máme rozsáhlé zkušenosti a zavedené jméno v oboru.

    Co vás čeká

    V rámci přípravy budete komunikovat se zákazníky, navrhovat pro ně ideální řešení a plánovat průběh zakázky tak, aby proběhla perfektně a k zákazníkově spokojenosti. V duchu "co si připravím, to si také zrealizuji", budete pomáhat připravovat materiál, který pak společně s ostatními zabudujete do zelené střechy u zákazníka. Budete pracovat venku na střeše i vevnitř u počítače, v převážně mladém kolektivu a po své práci uvidíte konkrétní (a zelený) výsledek. Budete dělat smysluplnou práci s velkou perspektivou do budoucna.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • Technické uvažování a schopnost promýšlet věci do důsledku
    • Schopnost brát si proaktivně úkoly a mít za ně zodpovědnost
    • Schopnost vytrvat a nacházet řešení
    • Schopnost učit se nové věci
    • Motivace vykonávat smysluplnou práci
    • Morální integrita a pracovní etika
    • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování před zákazníkem
    • Uživatelská znalost práce na počítači (hlavně MS Excel a Word)
    • Řidičský průkaz skupiny B

    Výhodou bude, pokud budete mít

    • Znalost rostlinného sortimentu, zkušenosti se zakládáním a údržbou zeleně
    • Stavařské znalosti a zkušenosti
    • Vztah k přírodě, ekologii a udržitelnému stavebnictví
    • Smysl pro detail
    • Vzdělání ve stavařském oboru nebo v zahradní a krajinné tvorbě
    • Znalost cizích jazyků

    Co vám můžeme nabídnout

    • Rozmanitá pracovní náplň
    • Volnost pro vaše nápady a kreativitu
    • Svoboda v práci - pracovní doba, která se dá přizpůsobit
    • Mzdové ohodnocení odpovídající vašim výsledkům
    • Odborné vzdělávání
    • Profesní růst závislý na vaší šikovnosti
    Těšíme se na Vás!

    GreenVille, www.greenville.cz

    Načítání obsahu, čekejte prosím.
  • Profese
    Zahradník
  • Platnost nabídky
    zář 06 2021 v 09:26 - pro 06 2021 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Na Harfě 9a, 190 00 Praha 9
  • Zadavatelé nabídky práce
    Pavel Dostal

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Cron Job Starts