Produktový inženýr (M/Ž)

5 týdnů dovolené; flexibilní pracovní doba; příspěvek na penzijní připojištění a životní...

  • Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 88 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

    ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

    Staňte se i Vy posilou naší společnosti jako PRODUKTOVÝ INŽENÝR.

    Náplň práce:

    ı Zajišťuje technickou podporu výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích (Produktbetreuung).

    ı Podílí se na zavádění nových technologií a produktů.

    ı Aktivně komunikuje s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.

    ı Ověřuje nové, složité technologické postupy a nové materiály s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnickém oboru.

    Požadujeme:

    ı VŠ zaměření elektro

    ı Cizí jazyk NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

    ı Praxe v oboru výhodou

    ı Adaptabilitu a schopnost změny

    ı Flexibilitu, disciplinovanost

    Nabízíme:

    Zajímavou nástupní mzdu úměrnou kvalifikaci kandidáta.

    Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu.

    Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.

    Benefity: 5 týdnů dovolené + až 4 dny pracovního volna z kolektivní smlouvy, flexibilní pracovní doba, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

    Kontaktujte přímo našeho personalistu:

    Milan Černý

    milan.cerny@rohde-schwarz.com

    +420 388 452 263

  • Profese
    Elektroinženýr
  • Platnost nabídky
    úno 22 2021 v 03:45 - bře 22 2021 v 00:00
  • Úplná adresa
    Rohde & Schwarz závod Vimperk, s.r.o., Špidrova 49, Vimperk 385 01
  • Zadavatelé nabídky práce
    Miloslava Hanzlíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.