Obchodně technický pracovník

Zajištění obchodně technických služeb zákazníkům na pobočce (B2B)

  • OBCHODNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK - POBOČKA PLZEŇ

    Jak by vypadala Vaše náplň práce?

    •    Zajištění obchodně technických služeb zákazníkům na pobočce (B2B)

    •    Zajištění kompletních zákaznických služeb (prodej, odborné poradenství, vedení lokálního skladového hospodářství)

    •    Péče o stávající portfolio zákazníků a rozšiřování sítě zákazníků

    •    Denní komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky, osobně

    •    Příprava nabídek

    •    Odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky

    •    Spolupráce při organizační činnosti na provozovně

    •    Péče o pobočku

    •    Sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví

    Místo výkonu práce: Sousedská 856/9, Plzeň

    Otevírací doba pobočky: Po-Čt: 7:00 - 16:00, Pá: 7:00 - 15:00

    Co od Vás očekáváme?

    •    Ukončené SŠ vzdělání

    •    Znalost problematiky slaboproudých systémů pro zabezpečení a správu budov

    •    Komunikační a prezentační schopnosti včetně využití odpovídajících technologií

    •    Aktivní přístup k práci a příjemné vystupování

    •    Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

    •    Základní znalost AJ

    •    Dobrá znalost PC

    •    Řidičský průkaz sk. B

    A co Vám můžeme za to nabídnout?

    •    Zázemí stabilní české společnosti, jsme na trhu více jak 20 let

    •    Motivující finanční ohodnocení

    •    Kvartální odměny závislé na výsledcích firmy

    •    Pravidelnou práci od pondělí do pátku

    •    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    •    Příspěvek na stravné

    •    Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely

    •    4 týdny dovolené + 3 dny volna navíc (sick days)

    Termín nástupu

    dle dohody

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    úno 19 2021 v 11:30 - kvě 19 2021 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Sousedská 856/9, Plzeň
  • Zadavatelé nabídky práce
    VARNET s.r.o.

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.