Senior účetní

Senior účetní

- odborný a osobní rozvoj, moderní kancelář na Praze 3, karta multisport, možnost home office a...

 

- odborný a osobní rozvoj, moderní kancelář na Praze 3, karta multisport, možnost home office a...

Máte zájem o nabídku?

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a přihlaste se k pracovní nabídce.

Sdílejte tuto nabídku

 • Předpoklady pro kvalifikaci na tuto pozici:


  ​- absolvované studium ekonomického charakteru


  - znalosti a praxe s klientským účetnictvím a daněmi


  - schopnost zaúčtovat účetní doklady (faktury vydané, faktury přijaté, bankovní výpisy a další)


  - připravit všechny podklady k DPH a podat DPH


  - připravit podklady pro daňového poradce k DPFO a DPPO


  - profesionálně komunikovat se svými kolegy, nadřízenými a především klienty


  - angličtina slovem a písmem


  ​Je jen na vás, jak rychle se dokážete začlenit na pozici senior účetní a kam profesně míříte. My vás vždy podpoříme pokud z vaší strany vidíme zájem o rozvoj! V našem týmu odborníků máte oporu nejen v týmu senior účetních, ale také v hlavní účetní Anně a daňovém poradci Tomášovi.


  Práce u nás probíhá v POHODĚ - jak účetním softwaru, tak atmosféře v kanceláři. Jako finanční účetní budete úzce spolupracovat se senior účetními, kteří Vás budou zaučovat a postupně Vám předávat své klienty. Hlavní účetní vás bude průběžně odborně rozvíjet a kontrolovat váš pokrok.


  Naši senior účetní se podílejí na vašem odborném růstu a zaučení. Ze začátku kontrolují vaši práci, postupně vám pomáhají pochopit celý proces práce, až vám předají i kompletní komunikaci s klientem. Každý klient je zcela specifický, proto je nezbytné vědět, jak správně postupovat při zpracování jeho účetnictví. Pokud vy uděláte chybu, musejí ji kolegové dlouze a nákladně opravovat. Proto pozorně poslouchejte, když vám vysvětlují specifika daného klienta, a jestliže si nejste jistí, co máte udělat, raději se znovu zeptejte. Žádná otázka není špatná, ani zbytečná. Pokud se vyskytne situace, se kterou vám nedokážou poradit senior kolegové v týmu, využijte odbornosti hlavní účetní, která se za svou dlouholetou praxi setkala s mnoha „účetními hlavolamy“.


  ​Komunikace je u nás základ, ať už se jedná o základní dotazy, či skvělé nápady. Když máte svou práci hotovou, komunikujte ji svému nadřízenému, aby ji mohl zkontrolovat a zadat vám práci novou. Očekáváme z vaší strany aktivní a zodpovědný přístup k práci – to znamená, přítomnost v kanceláři každý pracovní den a pracovní nasazení. Na místě navíc slyšíte, jaké případy řeší vaši kolegové, takže se tím také postupně učíte.


  Jsme otevřeni novým nápadům a způsobům, jak dělat naši práci efektivněji. Pokud umíte něco, co by mohlo být pro celý tým přínosem, podělte se o to s námi. U nás mají všichni prostor k tomu, aby předávali své cenné zkušenosti a rady. Ať už v podobě interních školení pro celý tým, či jako lektoři odborných seminářů, které poskytujeme pro veřejnost.


  ​Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu. Chcete-li se vzdělávat v určité problematice, naše hlavní účetní Vás vyslechne a proškolí Vás. Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a poskytovat služby nejlepší kvality.


  Účetní sólisté, bouchači dokladů a ti, kteří s úderem 17 hodiny mají nohu ven ze dveří, u nás nemají místo!


  Po skončení zkušební lhůty, odborném zaškolení a kompletním převzetí přiřazených klientů můžete využívat naše firemní benefity - např. kartu multisport pro Vás a Vaše rodinné příslušníky.


  Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu.


  Respektujeme, že se občas může stát, že nemůžete přijít do kanceláře a chcete pracovat z domova. Požadujeme však otevřenou komunikaci z vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody. Pokud budete pracovat z domova, je Vaší povinností nám sdělit, kdy jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli.


  ​​​Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje, kde můžete probrat v soukromí vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě. Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet z kanceláře každý den.

 • Profese
  Účetní
 • Platnost nabídky
  říj 19 2020 v 02:59 - led 19 2021 v 00:00
 • Úplná adresa
  (výkonu práce)
  Hájkova 1622/12, 13000 Praha 3
 • Zadavatelé nabídky práce
  ConnectEconomicGroup

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

Řemeslo

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Vyhledávání profesionálů

Články z blogu

Pomoc, sháním práci! Jak začít s hledáním a čeho se určitě vyvarovat

Ocitli jste se v situaci, kdy hledáte novou práci, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, co je na řadě jako první? Tvorba životopisu, hledání volných inzerovaných pozic nebo oslovení vašich vysněných podniků? Poradíme vám, jak celou situaci elegantně zvládnout.

Číst dál...

Kde hledat práci, abyste našli tu, co vás bude bavit?

V současné době, kdy je velice nízká nezaměstnanost, není o volné pracovní pozice nouze. Kde je ale hledat? A především – kde hledat nabídky takové práce, která vás bude bavit?

Číst dál...

Jak na klíčová slova kariérních stránek? #2

Dnes se v našem tutorialu podíváme na klíčová slova a texty kariérních stránek. Je to jedna z hlavních podmínek úspěchu.

Číst dál...

Jak napsat skvělý inzerát práce?

Jak napsat skvělý inzerát práce, ke kterému se budou hlásit uchazeči? Čím zaujmout v dnešní době? Podívejte se, jak to vidíme my.

Číst dál...

Má vaše nabídka málo zobrazení? Propagujte ji a oslovte až desetkrát více uchazečů

Vytvořili jste zajímavou, dobře popsanou pracovní nabídku, a i přesto nemáte dostatek shlédnutí? S novým HR nástrojem Propagace nabídky jednoduše oslovíte až desetkrát širší okruh potencionálních zájemců.

Číst dál...

Podvod místo pracovního pohovoru? Poradíme, jak se nenechat napálit

Hledání práce pro většinu lidí představuje především stres – zvlášť, pokud hledání nové pracovní pozice trvá již delší dobu. Je pak jednoduché polevit v ostražitosti a ocitnout se uprostřed pohovoru, který není nic jiného než propracovaný podvod. Jak takové nabídky poznat už na dálku?

Číst dál...
Cron Job Starts