Brigáda na léto-s možností HPP- obsluha vstřikolisu Olomouc

osobní ohodnocení/měsíční odměny docházkový bonus 1000,– Kč/měsíčně svoz do práce a z práce zdarma podpora...

osobní ohodnocení/měsíční odměny docházkový bonus 1000,– Kč/měsíčně svoz do práce a z práce...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Nabízíme pracovní pozice/obsluha vstřikolisů s nástupem IHNED.

    Pracovní náplň :

    Jedná se o výrobu plastových částí do interiérů vozů.

    Moderní pracoviště s automatickými vstřikolisy.

    Fyzicky nenáročná práce vhodná i pro ženy.

    Požadujeme :

    min. základní vzdělání

    manuální zručnost

    dobrou pracovní morálku a spolehlivost

    Nabídka :

    12 ti hodinové směny/krátký/dlouhý týden

    práce na DPČ v případě zájmu HPP

    mzda od 123,– Kč/h

    možnost vyplácení týdenních záloh

    osobní ohodnocení/měsíční odměny

    docházkový bonus 1000,– Kč/měsíčně

    svoz do práce a z práce zdarma

    podpora koordinátorky

  • Profese
    Dělník
  • Platnost nabídky
    čec 29 2020 v 03:13 - říj 29 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Olomouc
  • Zadavatelé nabídky práce
    Lucie Cyprichová