TOP
Finanční a realitní konzultant / konzultantka

Zázemí silné společnosti, nadstandardní ohodnocení, flexibilní pracovní doba, IT podpora

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Hledáme kolegu či kolegyni s pozitivním přístupem k práci a lidem, se zájmem o navázání dlouhodobé spolupráce a chutí reprezentovat úspěšnou a stabilní firmu, která je jednou z největších poradenských společností na českém a slovenském trhu.

    Hlavní náplň práce u nás:

        • Pravidelná komunikace se stávajícími klienty, servis a řešení jejich požadavků (telefonní, on-line a osobní kontakt), pomoc s hledáním nových klientů

        • Zpracování klientské dokumentace, vytváření nabídek v systémech pojišťoven, zadávání údajů do interních aplikací společnosti

        • Zajišťování realitních obchodů, prodej/pronájem nemovitostí od A-Z s podporou právního oddělení firmy (náběr, prohlídky, inzerce, …)

        • Komunikace s pojišťovnami a bankami

    Požadujeme:

        • Minimálně SŠ nebo odborné vyučení s maturitou

        • Čistý TR

        • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

        • Spolehlivost, vytrvalost, samostatnost a flexibilita

        • Základní znalost práce na PC (word, excel, outlook, …)

        • Základní znalost online komunikačních platforem(např. Zoom) výhodou

        • Řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

        • Příjemné prostory k práci v kancelářích na Praze 4 (Braník)

        • Know – how a zázemí silné společnosti

        • Propracovaný a certifikovaný vzdělávací systém

        • Možnost profesního růstu na základě transparentního karierního systému

        • Jedinečné IT systémy podpory prodeje

        • Podporu manažera

        • Flexibilní pracovní dobu

        • Vzdělávací kurzy, školení

        • Možnost levných mobilních tarifů

        • Nadstandardní finanční ohodnocení

    práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
    Práce je vhodná také pro absolventy

    30.000 Kč - 60.000 Kč

  • Profese
    Konzultant
  • Platnost nabídky
    čec 29 2020 v 01:00 - říj 29 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Bezová, Praha 4, Braník
  • Zadavatelé nabídky práce
    Jana Zíbová
Cron Job Starts