Operátor výroby pro JTEKT Automotive, Pardubice, 3 směnný provoz

Operátor výroby pro JTEKT Automotive, Pardubice, 3 směnný...

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, závodní...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Průměrný čistý výdělek 129 - 134 Kč/hod.

    Buďte součástí týmu našeho zákazníka JTEKT Automotive Czech Pardubice, který se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a komponentů řízení do osobních automobilů.

    Hledáme zaměstnance na pozici Operátor výroby v obrobně.

    Co od Vás požadujeme?

    Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.

    Co nabízíme my Vám?

    Práci na hlavní pracovní poměr v 3 směnném provozu.

    Průměrný čistý výdělek 129 – 134 Kč/hod.

    Osobní ohodnocení do výše 5 % základní mzdy.

    Bonus za docházku ve výši 5 % základní mzdy.

    Týmovou prémii max. do výše 5 % základní mzdy.

    25 dní dovolené po odpracování jednoho roku.

    Příspěvek na stravování – zaměstnanec doplácí 20 Kč/ 42 Kč.

    Diety 218 Kč/den.

    Firemní ubytování s příspěvkem.

    Výhodné telefonní tarify.

    Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

    A co budete dělat?

    Podílet se na montáži několika druhů řízení do automobilů.

    Budete zodpovídat za soustavu strojů, jež Vám bude přidělena v rámci obsluhy.

  • Profese
    Dělník
  • Platnost nabídky
    čec 28 2020 v 10:17 - srp 27 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    U Panasonicu 273, 530 06 Pardubice-Staré Čívice
  • Zadavatelé nabídky práce
    DP WORK s.r.o.