OPERÁTOR VÝROBY

- příspěvek na ubytování - příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma) - příplatky za odpolední směnu...

- příspěvek na ubytování - příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma) - příplatky za...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Pro našeho klienta, významnou a velmi úspěšnou multioborovou společnost hledáme pracovníky na pozici OPERÁTOR VÝROBY do výroby plastových dílů pro automobilový průmysl. Výrobní závod se nachází v obci Kněžmost, která se nachází nedaleko Mladé Boleslavi (cca. 15 km).

    Náplň práce:

    - obsluha vyfukovacího/vstřikovacího stroje dle pracovních postupů, práce na montážní lince apod.

    - kontrola kvality vyrobených dílů

    - práce se záznamovou dokumentací

    Požadujeme:

    - samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci

    - ochota pracovat ve 3směnném provozu

    - zdravotní způsobilost

    - praxe na obdobné pozici výhodou

    Nabízíme:

    - nadstandardní platové ohodnocení

    - příplatky za odpolední směnu (6,-Kč/hod.)

    - příspěvek na ubytování včetně zajištění ubytování

    - dotovaná svozová trasa ze směru Mimoň a ze směru Jičín

    - příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma)

    - 5 týdnů dovolené

    Plat od 19.500 až 25.000 Kč / měsíc

    Nástup dohodou.

    Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 602 242 856 nebo prostřednictvím emailu na info@rapasol.cz.

    Více o naší společnosti na www.rapasol.cz. Těšíme se na spolupráci!

    Načítání obsahu, čekejte prosím.
  • Profese
    Operátor výroby
  • Platnost nabídky
    čec 27 2020 v 12:05 - říj 27 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Bakovská 36, 294 02 Kněžmost
  • Zadavatelé nabídky práce
    Simona Knotová