Pracovník/ce montáže dopravníkových systémů

práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, vícesměnný provoz, 25 dní dovolené, obědy...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Pro oblast: Ostrov u Stříbra - doprava z centra Plzně zajištěna (cca 20 minut)

    Náplň práce:

    montážní práce – dopravníkové systémy do skladů

    práce v čistém, moderním prostředí

    práce ve třísměnném provozu

    Požadujeme:

    analytické uvažování

    samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost

    zájem o techniku, chuť řešit problémy

    ochotu pracovat ve směnném provozu

    Nabízíme:

    27 000 - 30 000,-Kč/měs. hrubého

    základní mzda 19 500,- + 8 000,- bonusy za produktivitu a docházku

    + 10,-Kč/hod příplatky za odpolední

    nadstandardní příplatky za přesčasy (35% všední den, 45% víkend)

    stravování ve firmě ZDARMA

    doprava z Plzně zajištěna nebo příspěvek na dopravu

    5 týdnů dovolené

    práce na 3 směny

    v případě potřeby zajistíme ubytování v Plzni

    týdenní zálohy až 2 000,-Kč

    česky mluvící kolektiv

    Pracovní doba:

    3 směny (6-14, 14 - 22, 22 - 6)

    možnost přesčasů (placené)

    Nástup: IHNED

  • Profese
    Operátor výroby
  • Platnost nabídky
    čec 23 2020 v 02:52 - říj 23 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Ostrov u Stříbra
  • Zadavatelé nabídky práce
    Emona Kroni
Cron Job Starts