Hledáme sympatickou zdravotní sestřičku

Hledáme sympatickou zdravotní sestřičku

rozmanitá práce se sympatickými pacienty, v nových prostorách, práce s nejnovějšími technologiemi,...

 

rozmanitá práce se sympatickými pacienty, v nových prostorách, práce s nejnovějšími technologiemi,...

Máte zájem o nabídku?

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a přihlaste se k pracovní nabídce.

nebo

Profil na Staffitu už máte? Přihlaste se

Sdílejte tuto nabídku

 • Hledáme sympatickou zdravotní sestřičku do nových zubních ordinací na Praze 4, na Pankráci.

  Hledáme člověka, který se bude do práce každý den těšit.

  Nabízíme zodpovědnou, rozmanitou práci, která zahrnuje komunikaci s pacienty, asistenci u stomatologických zákroků, řízení chodu a administrativy ordinace.

  U nás najdete příjemné pracovní prostředí v moderně vybavených prostorech novostavby s dobrou dostupností metrem, autobusem a s možností parkování.

  Jsme menší přátelský tým mladých lékařů. Máme zájem o budování dlouhodobého pracovního vztahu s možností dalšího profesního rozvoje.

  Požadujeme dobré komunikační schopnosti, sympatické vystupování, spolehlivost a zájem o obor. Praxe není nutná, vše zaučíme.

  Budeme se na Vás těšit.

  V případě zájmu zašlete Váš životopis a kontakt na emailovou adresu

  carna@vokacovadent.cz
 • Profese
  Zdravotní sestra
 • Platnost nabídky
  čec 20 2020 v 02:16 - říj 20 2020 v 00:00
 • Úplná adresa
  (výkonu práce)
  Vokáčova 1570/10
 • Zadavatelé nabídky práce
  Kateřina Čarná

Články z blogu

Jak napsat životopis - VZOR zdarma

Jak napsat životopis? Na co nezapomenout a na co si dát pozor? Podívejte se na předlohu, stáhněte si vzor životopisu ve Wordu nebo si vytvořte životopis online.

Číst dál...

Hledáte práci? Prozradíme vám výhody a nevýhody práce pro pracovní agenturu

V poslední době se stále častěji můžete setkat s nabídkami práce pro pracovní agentury. Na první pohled vše vypadá idylicky – pohodlné a jednoduché získání práce, zatímco nad vámi drží agentura ochrannou ruku. I zde se ale skrývají nevýhody – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Číst dál...

Hledám práci - změna je život!

Přijmout fakt, že jste se náhle ocitli ve skupině lidí, kteří hledají práci, není vždy jednoduché. Rádi bychom vám ukázali cesty, jak si novou práci najít rychle, efektivně a hlavně v pozitivní náladě! Protože Nová práce je zároveň Velkou výzvou, je to změna, je to posun vpřed, je to otevření nových možností, vztahů a svého profesního potenciálu.

Číst dál...

Jsem absolvent a sháním práci – na co se připravit?

Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů a těžko se jim hledá první místo. Jak postupovat při shánění práce, pokud nemáte životopis bohatý na zkušenosti?

Číst dál...
Životní přelom, kdy se ze studenta stává pracující, je často složitý na překlenutí. Mladí lidé bez praxe jsou často zaskočeni vysokými nároky zaměstnavatelů...
Hledání nové práce patří mezi nejstresovější situace, se kterými se můžete potkat. Pokud se hledání protáhne, často to s sebou nese pocit selhání a nejistoty...
Cron Job Starts