Obchodní zástupce pro námořní, leteckou a pozemní dopravu

Bonusy z prodeje, služební vůz k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené,...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Náš klient, mezinárodní přepravní společnost a její menší česká pobočka hledá v současnosti zkušeného obchodníka, který bude mít na starosti další rozvoj klientské základny v oblasti ČR. Pokud máte zkušenosti s prodejem produktů air/sea/road a zároveň disponujete určitými schopnostmi v operativě (pricing, zpracování objednávek), rádi o Vás uslyšíme.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Aktivní prodej produktů leteckých, námořních a pozemních přeprav
    • Akvizice nových zákazníků
    • Podpora a starostlivost o stávající zákazníky
    • Udržování obchodních kontaktů s novými i stávajícími klienty
    • Příprava obchodních nabídek a poprodejní dokumentace
    • Tvorba a podpora image společnosti
    • Kontrola pohledávek
    • Úzká spolupráce s ostatními odděleními

    VÁŠ PROFIL:

    • Předchozí zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oboru
    • Přehled v oblasti námořních / leteckých/ pozemních přeprav
    • Zkušenosti s naceňováním a jednoduchými operativními procesy
    • Časová flexibilita a ochota cestovat
    • Obchodní duch a komunikativní osobnost
    • Zájem o dlouhodobé zaměstnání v menší společnosti

    ZÍSKÁTE:

    • Zajímavé fixní ohodnocení + bonusy
    • Služební vozidlo i k soukromým účelům
    • Flexibilní pracovní doba
    • 5 týdnů dovolené
    • Notebook, telefon
    • Stravenky

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Oblastní manager
  • Platnost nabídky
    čec 02 2020 v 10:39 - led 31 2021 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Celá ČR
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
Cron Job Starts