KOORDINÁTOR/KA IVF S ANGLIČTINOU NEBO ITALŠTINOU

Flexibilní pracovní doba, možnost home office – občasně, fixní mzda + bonusy, možnost využití a...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Hledáte smysluplnou práci, při které budete moci využít své jazykové schopnosti? Rádi komunikujete s lidmi a považujete se za silně pro–zákaznicky orientovanou osobu? Pokud Vám nechybí ani organizovaný a pečlivý přístup k práci je tato pozice tou pravou možná pro Vás! i

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Většinu času budete komunikovat se zahraničními pacienty a potenciálními pacienty, nejčastěji e-mailem a telefonicky. Budete zodpovídat jejich dotazy, plánovat s nimi léčbu, pomáhat jim s plánováním cesty do ČR a zajišťováním potřebných dokumentů
    • Na klinice se budete účastnit konzultací v cizím jazyce společně s lékařem
    • Budete koordinovat předávání potřebných informací mezi pacientem, lékaři, zdravotnickým personálem a ekonomickým oddělením kliniky
    • Nedílnou součástí práce je vedení potřebné dokumentace v interních systémech kliniky a další administrativní činnosti

    VÁŠ PROFIL:

    • Práce koordinátora/ky je pro vás ideální, pokud máte silně zakořeněný pro-zákaznický přístup a vysoký práh tolerance vůči požadavkům od klientů. Uvítáme předchozí zkušenost s prací s klienty ve vypjatých situacích
    • Nutnou podmínkou je velmi dobrá znalost anglického jazyka nebo italského jazyka, který budete používat denně v písemné i osobní komunikaci
    • Důležitá je i pečlivost a smysl pro organizaci. Budete mít spoustu pacientů v různých stádiích léčby, oceníme, pokud v tom budete mít systém a na nic nezapomenete
    • Jelikož budete pracovat hodně často s počítačem, je stěžejní i znalost MS Office a kladný vztah k poznávání nových softwarů

    ZÍSKÁTE:

    • Zodpovědnou a smysluplnou práci na klinice s dlouhou tradicí
    • Možnost každodenně používat a rozvíjet cizí jazyky
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Možnost home office – občasně
    • Fixní mzda + bonusy

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Konzultant
  • Platnost nabídky
    čen 23 2020 v 02:20 - zář 23 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 5
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková