PROJEKTOVÝ MANAŽER - Spišská Nová Ves

Pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, přátelské a neformální prostředí, plně hrazené stravenky,...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Právě teď hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektového manažera do Spišské Nové Vsi na Slovensku.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Vedení přidělených projektů - zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů
    • Pomoc a podpora při komunikaci se zákazníky
    • Spolupráce a komunikace s výrobou a oddělením kvality při náběhu nových produktů
    • Spolupráce ve výrobě a podpora vývoje, provádění kontinuálních zlepšovacích opatření, zvyšování produktivity, procesní FMEA, atd.

    VÁŠ PROFIL:

    • Vzdělání technického směru výhodou
    • Praxe a znalosti standardů v oblasti automobilového průmyslu výhodou
    • Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
    • Zkušenosti s vedením projektů
    • Organizační a komunikační dovednosti

    ZÍSKÁTE:

    • Pružná pracovní doba
    • 5 týdnů dovolené
    • Přátelské a neformální prostředí
    • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
    • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové i odborné)
    • Dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Project manager
  • Platnost nabídky
    čen 17 2020 v 01:29 - pro 31 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Spišská Nová Ves
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková