SENIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ/PLASTIKÁŘSKÝ PRŮMYSL

SENIOR OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ/PLASTIKÁŘSKÝ...

Firemní akce, školení, flexibilní pracovní doba, práce z domu, služební automobil i na soukromé...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Právě teď hledáme několik kolegů na pozici zkušeného, technicky zaměřeného obchodníka se znalostí lokálního trhu pro prodej příslušenství k vstřikolisům a pro plastikářský průmysl.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Aktivní obchodní činnost v oboru vstřikování plastů a plastikářského průmyslu ve svěřeném regionu
    • Vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence
    • Vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
    • Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
    • Spolupráce na přípravě nabídek, podkladů, kalkulací apod.

    VÁŠ PROFIL:

    • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
    • Zkušenost s obchodní činností na obdobné pozici
    • Přehled v oboru vstřikování plastů/plastikářského průmyslu
    • Velmi dobré obchodní, komunikační a prezentační dovednosti
    • Orientace na výsledek
    • Mimořádné pracovní nasazení
    • Flexibilita a samostatnost
    • ŘP sk. B

    ZÍSKÁTE:

    • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
    • Firemní akce, školení
    • Flexibilní pracovní doba, práce z domu
    • Služební automobil i na soukromé účely
    • Motivující fixní ohodnocení + bonusy

    LOKALITY:

    • Morava
    • Sřední Čechy
    • Severní Čechy
    • Slovenská republika

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Obchodní ředitel
  • Platnost nabídky
    čen 04 2020 v 12:00 - lis 30 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Morava, Čechy, Slovenská republika
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková