TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA

Místo výkonu práce: Praha 3, Nástup možný: dohodou, Typ pracovního úvazku: plný či zkrácený

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Hledáme někoho šikovného na pozici telefonního operátora/operátorky 📞

    VÁŠ PROFIL:

    • Dobré komunikační schopnosti a příjemný hlasový projev
    • Přirozený zájem o zákazníka a jeho spokojenost
    • Profesionální přístup k zákazníkovi
    • Ovládání PC a rychlé a bezchybné psaní na klávesnici
    • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Telefonická a emailová komunikace se zákazníky

    Místo výkonu práce: Praha 3

    Možný nástup: dohodou

    Typ pracovního poměru: plný či zkrácený

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat na čísle 778 726 935 nebo mi zašlete Váš životopis na email kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Operátor call centra
  • Platnost nabídky
    kvě 15 2020 v 03:07 - srp 15 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 3
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
Cron Job Starts