Elektroinženýr

stravenky, flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené.

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Požadujeme

    - návrh a realizace architektury systémů

    - analýza požadavků uživatele pro návrh technického řešení,

    - dekompozice zadání (WBS), výběr dílů pro realizaci projektu

    - zpracování studií, rozborů, nákladových a termínových odhadů

    - obhajoba technických řešení a plnění technických požadavků

    - technické vedení řešitelského týmu

    - zodpovědnost za zpracování dokumentace projektu (vývojová, výrobní, zákaznická, servisní)

    Nabídka

    - možnost profesního a osobního rozvoje

    - komfortní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

    - zkrácený pracovní týden (37,5 hod.)

    - flexibilní docházku

    - 25 dnů dovolené

    - příspěvek na životní či penzijní pojištění

    - kurzy angličtiny zdarma

    - příspěvek na stravování

    - zvýhodněné volání pro vás a vaši rodinu

    - podporu sportovního vyžití

    - zaměstnanecké akce a další

    Pracovní náplň

    - VOŠ/VŠ elektrotechnické

    - odborná praxe podmínkou

    - analytické a systémové myšlení

    - způsobilost dle vyhlášky 50, minimálně §7

    - anglický jazyk alespoň na úrovni B1

    - manažerské zkušenosti výhodou

    - řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

    - odborná samostatnost, časová flexibilita a schopnost týmové spolupráce

  • Profese
  • Platnost nabídky
    kvě 11 2020 v 03:48 - srp 11 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Holice
  • Zadavatelé nabídky práce
    Taťána Marelová
Cron Job Starts