Asistentka ředitele

občerstvení na pracovišti zdarma, služební notebook,služební telefon a sim karta, plně hrazená...

  • Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu šikovnou Asistentku ředitele.

    Požadujeme:

    - administrativní podporu ředitele

    - praxe na této pozici nutná

    - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe obchodního, ekonomického směru)

    - dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

    - komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost si zorganizovat práci a časovou flexibilitu

    - korporativní jednání a přístup

    - sepisování korporativních emailů a zpráv

    - dobrá znalost anglického jazyka (obdobná komunikace s tuzemskými partnery)

    - práce v týmu

    - nástup možný ihned

    Náplň práce:

    - organizace chodu kanceláře

    - zápisy z porad, přípravy služebních cest, příprava podkladů pro jednání

    - příprava prezentací v programu Power Point

    - archivace dokumentů

    - podílení se na akcích společnosti

    - péče o návštěvy

    Nabízíme:

    - práce na HPP v dynamické se rychle rozvíjející společnosti

    - občerstvení na pracovišti zdarma

    - plně hrazená MultiSport karta

    - odborná školení

    - služební notebook

    - služební mobilní telefon a sim karta

    - místo výkonu práce Praha 1, moderní budova We Work

    Pokud máte zájem, tak se nám ozvěte na email kvasnickova@job-institut.cz. Pošlete nám svůj životopis, a my se Vám obratem ozveme zpět. V případě našeho zájmu se s Vámi spojíme a probereme základní informace po telefonu a pak na osobním pohovoru. Budeme se těšit na vaše životopisy.

  • Profese
    Asistent
  • Platnost nabídky
    lis 08 2019 v 09:01 - úno 07 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Národní 135/14, Praha 1
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kristýna Kvasničková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Nabídky práce oblíbených oborů

Cron Job Starts