TOP
Telefonní operátor - kontaktování klientů

Poměr na dobu neurčitou, stravenky, 25 dní dovolené po 1. roce, Multisport karta, teambuildingové...

  • Náplň práce:

    - Kontaktování bývalých klientů společnosti za účelem obnovy spolupráce

    - Domluva schůzek obchodním zástupcům

    - Administrativní činnost

    Váš profil:

    - Komunikativní osobnost – kontakt se zákazníky

    - Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

    - Zkušenosti s prací na PC

    - Spolehlivost, pečlivost

  • Profese
    Operátor call centra
  • Platnost nabídky
    lis 07 2019 v 05:00 - úno 07 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Zdiby
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.