Prodavač / prodavačka lahůdek v Kralupech nad Vltavou

Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za práci o víkendech a svátcích

  • Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE / -KY do své prodejny v Kralupech nad Vltavou (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

    Náplň práce:

    -Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu

    -Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,

    -Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

    -Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti

    -Kontrola kvality a čerstvosti zboží

    -Dodržování hygienických zásad

    -Dodržování pravidel HACCP

    -Komunikace a obsluha zákazníků

    -Obsluha pokladny

    Požadujeme:

    -Základní vzdělání

    -Praxi s prodejem zboží

    -Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

    -Zodpovědný přístup k práci

    -Samostatnost

    -Zdravotní průkaz

    -Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)

    Nabízíme:

    -Mzdu od 20 000 Kč

    -Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu (na DPP)

    -Práci ve stabilní české společnosti

    -Multisport kartu

    -Zajímavé finanční ohodnocení

    -Stravenky

    -Příspěvek na penzijní připojištění

    -Odměnu za práci o víkendech a svátcích

    -Slevové poukázky na nákup zboží

    Lázně

    -Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků

    -Odměna za výročí narozenin

    -Zaškolení na prodejně

  • Profese
    Prodavač
  • Platnost nabídky
    lis 07 2019 v 10:21 - úno 07 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Mostní 731, Kralupy nad Vltavou
  • Zadavatelé nabídky práce
    Markéta Sokolová

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Nabídky práce oblíbených oborů

Cron Job Starts