Vedoucí projektového managementu

Flexibilní pracovní doba, vzdělávání, zaměstnanecké benefit

  • Pracovní náplň

    • vedení oddělení Projektového managementu
    • práce na mezinárodních projektech a jejich řešení
    • příprava, koordinace, plánování a realizace výroby
    • komunikace a spolupráce s dalšími odděleními
    • komunikace se zákazníky

    Požadavky

    • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru, ideálně elektrotechnika
    • praxe v oboru 3 až 5 let
    • zkušenosti s řízením projektů
    • NJ na úrovni B2 (AJ vítaná)
    • praxe s řízením týmů
    • znalost programu SAP

    Nabízíme

    • stabilní zázemí rostoucí společnosti
    • vzdělávání
    • flexibilní pracovní doba
    • zaměstnanecké benefity
  • Profese
    Elektroinženýr
  • Platnost nabídky
    říj 24 2019 v 02:00 - led 24 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Svitavy
  • Zadavatelé nabídky práce
    Taťána Marelová

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Nabídky práce oblíbených oborů

Cron Job Starts