Junior obchodník

Firemní mobilní telefon, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, provize, firemní akce, občerstvení na...

  • Náplň práce

    • telefonická, emailová a osobní komunikace s klientem
    • vedení schůzek s klienty společnosti
    • rozšiřování klientského portfólia
    • příprava podkladů ke smlouvám
    • péče o stávající i nové klienty
    Požadavky

    • řádně ukončené SOŠ/SOU
    • uživatelská znalost PC
    • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
    • aktivní přístup k práci, ochotu k osobnímu rozvoji v rámci firmy
    • schopnost rychlé reakce a dobré komunikace
    Nabízíme

    • zázemí stabilní společnosti
    • na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušenější kolegové
    • přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
    • možnost seberealizace a uplatnění nových nápadů a řešení
    • velmi zajímavé mzdové ohodnocení (fixní mzda+provize)
    • průměrná mzda po zaškolení 35 000,-
    • možnost výrazného osobního i profesního rozvoje
    • práci v moderní kanceláři na Praze 4
    • nástup dle Vašich časových možností (ihned/dle dohody)

  • Profese
    Ekonom
  • Platnost nabídky
    pro 07 2018 v 11:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Na Hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4
  • Zadavatelé nabídky práce
    Eliška Langrová
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo