Sociální pracovník v domově pro seniory

Krásné prostředí zámku a zámeckého parku. Plat: 25 000,- - 35 000,- Kč 25 dnů dovolené, 3 dny Sick...

Krásné prostředí zámku a zámeckého parku. Plat: 25 000,- - 35 000,- Kč 25 dnů dovolené, 3 dny...

  • •    práce na plný pracovní úvazek (jednosměnný provoz)

    •    termín nástupu – ihned, dle dohody

    •    plat v souladu se Zákonem o platu a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů

    www.domovnazamku.cz

    Náplň práce:

    •    Provádění dílčích odborných sociálních prací včetně zajišťování standardní dokumentace, práce se zájemci o službu.

    •    Tvorba a aktualizace Standardů kvality sociálních služeb

    •    Zajišťování informací a odborných podkladů pro sociální práci včetně jejich zpracování. Sociálně - právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči.

    •    Řešení sociálně - právních a sociálně - zdravotních problémů klientů aplikací odborných metod sociální péče, anamnézy, poradenství.

    •    Účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů.

    •    Účast v zájmové a kulturní oblasti klientů

    Požadavky:

    •    Odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (vzdělání – vyšší odborné, vysokoškolské)

    •    Praxe v oboru na uvedené pozici výhodou

    •    Trestní bezúhonnost, časová flexibilita

    •    Odpovědnost, samostatnost, rozhodnost.

    •    Uživatelská znalost na PC.

    •    Schopnost pracovat individuálně i v týmu.

    •    Příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost.

    •    ŘP sk. B

    •    Kladný vztah k seniorům.

  • Profese
    Sociální pracovník
  • Platnost nabídky
    zář 20 2018 v 11:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace, Zámek 1/21, 289 22 Lysá nad Labem
  • Zadavatelé nabídky práce
    Jiří Hendrich
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo