Brigáda na recepci v bance

- odměna: 152-250 Kč čistého/hodina, po zaučení Multisportkarta

  • Baví vás komunikovat s lidmi? Jste milá a reprezentativní osoba? Umíte se rychle orientovat v nové situaci a ochotně poradit zákazníkovi? Hledáte seriózní a dlouhodobou brigádu při studiu na VŠ? Pokud ano rádi vás přivítáme v našem týmu!

    Co bude vaším úkolem:

    - komunikace s návštěvníky recepce, s kurýry, dodavateli a zaměstnanci banky

    - pomůžete s orientací návštěvníků

    - evidence návštěv a návštěvnických karet, přebírání zásilek, vyřizování vzkazů

    - administrativní zajištění chodu recepce Co očekáváme? - ukončené SŠ vzdělání - student VŠ

    - příjemné a kultivované vystupování je podmínkou

    - upravený reprezentativní vzhled je samozřejmostí

    - zodpovědnou, samostatnou, spolehlivou a dochvilnou osobnost

    - komunikativní osobnost - perfektní znalost českého jazyka

    - základní znalost anglického jazyka

    Požadavek na časové možnosti:

    - možnost odpracovat minimálně 40h měsíčně - časové možnosti 2-3 dny v týdnu a pracovat dle rozvrhu, který je možné si přizpůsobit časovým možnostem, studiu apod. a který se plánuje dopředu

    Co můžeme nabídnout:

    - odměna 152-250 Kč čistého/hodina (po uplatnění slevy na dani)

    - zaškolení a zaučení na recepci v prestižní české Bance (skvělá zkušenost do životopisu)

    - pravidelnou seriózní a dlouhodobou brigádu

    - práce ve dvoučlenném týmu se zkušenou kolegyní

    - možnost plánovat si směny dopředu a přizpůsobit si práci studiu nebo jiným aktivitám

    - do budoucna možnost spolupráce i na našich dalších recepcích, nebo jako hosteska ;)

    - nástup po domluvě ihned - více informací vám sdělíme po telefonu

  • Profese
    Recepční
  • Platnost nabídky
    srp 02 2018 v 00:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Václavské náměstí 42, Praha 1, 110 00
  • Zadavatelé nabídky práce
    Veronika Svobodová
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo