PRACOVNÍK LOGISTIKY - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Stravenkový paušál, sick days, flexibilní začátek / konec pracovní doby, přátelský kolektiv,...

  • Náš klient, mezinárodní společnost se specializací na prodej nábytkového a dekorativního kování, hledá do týmu vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Pracovník logistiky. Pokud se orientujete v oblasti dopravy či logistiky a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, je tato příležitost tou pravou pro Vás!

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Koordinace a zajišťování dopravy zboží (pozemní, letecká, námořní)
    • Koordinace při clení zboží
    • Skladová agenda
    • Komunikace s přepravci

    POŽADAVKY:

    • Minimálně SŠ vzdělání
    • Praxe v oblasti dopravy, příp. celního řízení výhodou
    • Komunikativní znalost anglického jazyka (mailová komunikace s dodavateli)
    • Uživatelská znalost MS Office (Excel)
    • Dovednost zvládat náročné úkoly
    • Flexibilita, týmový hráč

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Zajímavou práci v dynamickém a perspektivním oboru
    • Férové podmínky a bezpečí stabilní firmy
    • Možnost profesního rozvoje
    • Stravenkový paušál
    • Sick days
    • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
    • Přátelský kolektiv

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Uherské Hradiště

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Logistik
  • Platnost nabídky
    čec 30 2024 v 04:18 - kvě 31 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Uherské Hradiště
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo