CELNÍ DEKLARANT - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Práce na mezinárodních projektech, férové podmínky a bezpečí stabilní firmy, stravenkový paušál,...

  • Náš klient, mezinárodní společnost se specializací na prodej nábytkového a dekorativního kování, hledá do týmu vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Celní deklarant. Pokud se orientujete v celní problematice, znáte aktuální celní předpisy a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, je tato příležitost tou pravou pro Vás!

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Celní odbavení zboží (export i import)
    • Komunikace s celními a jinými úřady
    • Komunikace s dodavateli a zákazníky ohledně celní problematiky
    • Celní sklad
    • Zpracování hlášení Intrastat
    • Zpracování CBAM
    • Klasifikace zboží dle celního kódu
    • Zajištění dodavatelských potvrzení o původu zboží
    • Zajištění vystavení certifikátů o původu zboží
    • Sledování a implementování změn v celní legislativě
    • Práce s interním softwarem
    • Spolupráce s kolegy a ostatními odděleními napříč společností

    POŽADAVKY:

    • Minimálně středoškolské vzdělání
    • Zkušenost na obdobné pozici
    • Znalost celní problematiky a celních předpisů včetně Incoterms
    • Aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
    • Znalost práce na PC (MS Office)
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
    • Časová flexibilita
    • Řidičský průkaz sk. B

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Zajímavou práci v dynamickém a perspektivním oboru
    • Práci na mezinárodních projektech
    • Férové podmínky a bezpečí stabilní firmy
    • Stravenkový paušál
    • Sick days
    • Šanci realizovat dobré nápady
    • Přátelský kolektiv

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Uherské Hradiště

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Celní deklarant
  • Platnost nabídky
    čec 12 2024 v 12:49 - led 31 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Uherské Hradiště
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo