Letecký import - administrativní pozice (Praha 8)

Motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní expandující společnosti, menší pracovní kolektiv,...

  • Naším klientem je mezinárodní společnost se sídlem v Praze, která nabízí rodinné prostředí a zázemí společnosti působící v oblasti námořních a leteckých přeprav. Do týmu leteckého importu hledáme kolegu/yni na pozici Operations agent Hi-Tech. Pozice je vhodná pro absolventy SŠ/VŠ dopravního směru.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zodpovědnost za koordinaci každodenního importu mezinárodních spedičních zásilek na základě požadavků zákazníků
    • Plná zodpovědnost za Hi-tech účty, KPI a fakturace
    • Vystavování interních dokladů a následná fakturace
    • Komunikace s dopravci
    • Zodpovědnost za efektivitu přeprav
    • Práce s firemním softwarem, administrativa

    POŽADAVKY:

    • SŠ, VŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
    • Zkušenost s leteckou přepravou výhodou, ne podmínkou
    • Komunikativní znalost anglického jazyka
    • Chuť učit se novým věcem
    • Komunikativní, organizačně zdatná osobnost

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Motivující finanční ohodnocení
    • Zázemí stabilní expandující společnosti
    • Menší pracovní kolektiv
    • Možnost seberealizace
    • Moderní kanceláře
    • 5 týdnů dovolené

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Praha 8

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Administrativní pracovník
  • Platnost nabídky
    kvě 23 2024 v 12:19 - kvě 31 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 8
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo