Indoor Sales Executive

Zajímavý fixní plat, stravné, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, společné snídaně 1x...

  • Mezinárodní přepravní a logistická společnost s pobočkami ve více než 35 krajinách po celém světě hledá do svého obchodního týmu v Praze kolegu/kolegyni na pozici Indoor Sales Executive. Jestli hledáte práci v stabilní a prosperující mezinárodní společnosti a preferujete malé a flexibilní pracovní týmy, je tato pozice tou pravou možná pro Vás.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
    • Komunikace se zákazníky
    • Vypracování cenových nabídek ve spolupráci s outdoor sales / zákaznickým servisem / operativou
    • Identifikace a kontaktování potencionálních zákazníků
    • Předání klientů a SOP zákaznickému servisu / operativě (ve spolupráci s outdoor sales)
    • Administrativní podpora outdoor sales týmu
    • Práce s CRM (Siebel)
    • Reporting obchodních aktivit

    POŽADAVKY:

    • SŠ či VŠ vzdělání
    • Dobré komunikační schopnosti a obchodní duch
    • Dřívější zkušenosti na podobné pozici v oblasti dopravy a logistiky velkou výhodou
    • Zkušenosti s obchodní činností - B2B
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Stabilitu a perspektivu prosperující společnosti
    • Zajímavý fixní plat
    • Stravné, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, společné snídaně 1x týdně
    • Extra dovolenou navíc
    • Kurzy angličtiny a jiné
    • Služební telefon a notebook
    • Možnost home office
    LOKALITA: Praha - Ruzyně

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Referent
  • Platnost nabídky
    kvě 14 2024 v 11:14 - úno 28 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha - západ
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo