VEDOUCÍ SKLADOVÉ LOGISTIKY - PŘÍBRAM

Stabilita a perspektiva prosperující společnosti, firemní akce, bonusy, flexibilní pracovní čas,...

  • Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je lídrem v oblasti dopravy a logistiky, hledáme kolegu na pozici Vedoucí logistiky. Jestli hledáte práci v stabilní a prosperující mezinárodní společnosti a preferujete malé a flexibilní pracovní týmy, je tato pozice tou pravou možná pro Vás.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zastřešení celého oddělení logistiky a expedice
    • Nastavení strategie logistiky
    • Vedení lidí a podpora jejich rozvoje
    • Kompletní zodpovědnost za chod skladu a P&L
    • Pravidelný reporting
    • Komunikace se skladovými klienty

    POŽADAVKY:

    • Relevantní odborné a manažerské zkušenost v logistice a dopravě
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Analytické a inovativní myšlení
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
    • Týmový hráč se zaměřením na lidi
    • Flexibilita

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Stabilitu a perspektivu prosperující společnosti
    • Firemní akce, bonusy
    • Flexibilní pracovní čas
    • Příspěvek na sportovní aktivity a kurzy
    • Služební telefon, notebook, možnost home office

    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Příbram

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Vedoucí provozu
  • Platnost nabídky
    úno 20 2024 v 10:42 - srp 31 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Příbram
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo