PROJEKTOVÝ MANAŽER POZEMNÍCH PŘEPRAV - PRAHA

Možnost seberealizace, moderní kanceláře, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, Multisport karta,...

  • Naším klientem je česká společnost se sídlem v Praze, která nabízí rodinné prostředí a zázemí stabilní společnosti působící v oblasti mezinárodních přeprav, logistiky a skladování. Do týmu pozemních přeprav právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici Projektového manažera. Pokud máte se zajišťováním pozemních přeprav již zkušenosti, jste komunikativní a máte obchodního ducha, je tato pozice tou pravou pro Vás.

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zodpovědnost za zajištění pozemních LTL/FTL přeprav
    • Příprava cenových nabídek a kalkulací
    • Řešení provozních problémů
    • Komunikace se zákazníky, realizace zakázek
    • Spolupráce s ostatními partnery

    POŽADAVKY:

    • SŠ či VŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
    • Zkušenost v oboru pozemních přeprav na pozici disponent/speditér/projektový manažer
    • Obchodní duch
    • Chuť učit se novým věcem
    • Komunikativní, organizačně zdatná osobnost

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Motivující finanční ohodnocení
    • Možnost služebních cest do zahraničí
    • Možnost seberealizace
    • Moderní kanceláře
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na stravu
    • Multisport karta
    LOKALITA: Praha 6

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Project manager
  • Platnost nabídky
    led 09 2024 v 01:20 - úno 28 2025 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 6
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo