Obchodní zástupce v oboru námořních a leteckých přeprav - PRAHA + REGION ČECHY

Obchodní zástupce v oboru námořních a leteckých přeprav -...

Stravenková karta, dovolená nad zákonný rámec, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní...

  • Pro společnost našeho klienta, který je poskytovatelem globálních logistických a přepravních služeb, hledáme kolegu či kolegyni na pozici obchodního zástupce pro námořní a letecké přepravy. Jste-li duší obchodník a hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele, je tato pozice tou pravou pro Vás!

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • Obchodní péče o stávající portfolio zákazníků (zejména v terénu)
    • Vyhledávání a akvizice nových zákazníků námořních a leteckých přeprav
    • Budovaní dlouhodobých partnerství
    • Spolupráce s provozním oddělením námořních a leteckých přeprav
    • Práce v CRM systému

    POŽADAVKY:

    • Min. SŠ vzdělání
    • Dobré komunikační schopnosti a obchodní duch
    • Praxe na obdobné pozici v oblasti námořních nebo leteckých přeprav
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
    • Prozákaznická orientace, samostatnost, flexibilita

    CO KLIENT NABÍZÍ:

    • Zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
    • Motivující finanční ohodnocení s řadou benefitů (stravenková karta, dovolená nad zákonný rámec, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění a do cafeterie/Multisport kartu, odměna za loajalitu, služební vůz i k soukromému využití)
    • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v lokalitě letiště
    • Práci na plný úvazek s možností občasné práce z domova
    • Možnost profesního i osobního rozvoje
    • Nástup možný ihned či dle dohody
    MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Praha/region Čechy

    V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na čísle +420 778 726 935 nebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

    Budu se těšit na Vaše odpovědi!

    Kamila

  • Profese
    Account manager
  • Platnost nabídky
    kvě 18 2023 v 02:00 - zář 30 2024 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha + region Čechy
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kamila Zíková
banner
banner

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo