Prodavač/ka - zástupce vedoucí prodejny Geco tabák a.s.

Mzda od 18000Kč, prémie do výše 6000Kč, stravné 100Kč/směna, benefity formou Cafeterie, dovolená...

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Náplň práce: Práce s hotovostí a ceninami, příjem a remitenda (zboží, ceniny, tisk), obsluha terminálu Sazka, aktivní obsluha zákazníka.

    Požadavky: Trestní bezúhonost, flexibilita, pro-zákaznický přístup, slušné vystupování, ochota učit se novým věcem, praxe v obchodu výhodou.

  • Profese
    Prodavač
  • Platnost nabídky
    čen 07 2019 v 01:43 - zář 30 2019 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Plzeň a Domažlice
  • Zadavatelé nabídky práce
    Denisa Kubešová

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ