Referent pro zákaznický servis

Garantovaný kariérní růst, vysoké finanční ohodnocní, přátelský kolektiv, možnost ucházet se o...

Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.

  • Náplň práce:

    - Péče o stávající klienty

    - Péče o nové klienty

    - Sestavování projektů dle klietova zadání (kalkulače, propočty)

    - Zadávání dat do PC

    - Vyřizování mailů

    - Komunikace s našimy partnerkými společnostmi

    Požadujeme:

    - Ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání

    - Samostatnost, spolehlivost, cílevědomost

    - Aktivní přístup k práci, chuť se dále vzdělávat

    - Základní znalost MS Office (Excel)

    - Komunikativnost

    - Reprezentativní vystupování

    - Pracovní úvazek min. 15 hodin týdně

    - Čistý trestní rejstřík

    Nabízíme:

    - Práci v mladém a přátelském kolektivu

    - Odborné zaškolení + propracovaný vzdělávací systém

    - Časově flexibilní pracovní dobu

    - Nadstandardní finanční ohodnocení

    - Spravedlivý kariérní růst

    - Možnost manažerské pozice

    - Spolupráci na plný i částečný úvazek

    - Individuální přístup

    - Dlouhodobou smysluplnou spolupráci

    - Možnost práce z domova

    - Praktické zkušenosti a dovednosti pro ekonomický obor a management

    - Benefity

  • Profese
    Referent
  • Platnost nabídky
    kvě 15 2019 v 05:25 - čen 23 2019 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 8
  • Zadavatelé nabídky práce
    Lucie Novotná

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ