Recepční s angličtinou: 2-3 dny v týdnu

Recepční s angličtinou: 2-3 dny v týdnu

 

Máte zájem o nabídku?


Vytvořte si profil na Staffitu zdarma a hlaste se k pracovním nabídkám.


Profil na Staffitu už máte? Přihlaste se

 • Mezinárodní farmaceutická společnost hledá pro svou českou pobočku sídlící na Praze 8 kandidáty na pozici Recepční na částečný úvazek (2-3 dny v týdnu). 

  Na této pozici bude zodpovědni za běžnou administrativní agendu spojenou s recepcí společnosti (vyřizování příchozích telefonátů, poštu, objednávání kurýra / taxi, vítání hostů, přípravu občerstvení a podobně). 

  Hledáme zejména studenty, kteří jsou flexibilní a mohou pracovat na částečný úvazek (2 - 3 dny v týdnu, tj. 16 - 24 hodin týdně). Důležitým požadavkem je znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni a znalost MS Office. Vhodní kandidáti by měli mít dobré prezentační, komunikační a organizační schopnosti, měli by být spolehliví, zodpovědní a pro-aktivní. Předešlé zkušenosti z administrativní pozice jsou vítány.

  Nabízíme příjemné moderní pracoviště v rámci mezinárodního prostředí, využití anglického jazyka, dlouhodobou spolupráci na částečný úvazek (DPČ), pracovní směny 8.30 - 17.00, odpovídající finanční ohodnocení, nástup možný ihned / dle dohody, pracoviště Praha 8 - Karlín.

 • Profese
  Administrativní pracovník
 • Platnost nabídky
  úno 19 2019 v 00:00 - bře 31 2019 v 00:15
 • Úplná adresa
  (výkonu práce)
  Praha 8, Karlín
 • Zadavatelé nabídky práce
  Martina Papoušková

Hledáte zaměstnance?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Cron Job Starts