KRAJSKÝ OBCHODNÍ MANAŽER

  • Informace o pracovním místĕ

    Místo práce: Jednotlivé kraje ČR.

    Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000- 100 000 Kč, horní hranice příjmů není limitována.

    Druh pracovního poměru: IČO, po třech měsících možnost HPP

    Základní informace

    Máte zkušenosti na pozici obchodního manažera/ obchodního zástupce?

    Jsme mezinárodní start-up, který se v rámci EU zabývá obchodem, výhradním zastoupením, distribucí a prodejem. Aktuálně se zabýváme nanotechnologiemi pro průmysl, eko / bio produkty, doplňky výživy, kosmetikou, farmaceutických výrobků, elektronikou, solárními a inteligentními přístroji, softwarem, komoditami a podobně.

    Jsi zkušený obchodní manažer / obchodní zástupce s minimálně dvouletou praxí a miluješ svou práci? Hledáme právě tebe!

    Náplň práce

    -akvizice zákazníků vrámci B2B

    -rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky

    -kooperace s ostatními kolegy

    -vytváření reportů pro vedení

    Požadujeme

    -SŠ/VŠ vzdělání

    -2 roky praxi na obdobné pozici

    -ochotu cestovat v rámci svěřeného kraje

    -znalost MS Office

    -komunikativnost a zodpovědnost

    -řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

    Nabízíme

    -o přípravu vašich schůzek v rámci B2B se bude starat profesionální call centrum a marketingová PR agentura.

    -nadstandardní motivující finanční ohodnocení (včetně bonusů)

    -práci v rozvíjející se společnosti

    -po třech měsících služební vůz i k soukromým účelům

    -pro nejlepšího obchodního manažera 1x ročně dovolená dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 Kč, případně hotovost v této hodnotě

    -pravidelné firemní meetingy a teambuildingy

    -přátelská open-source moderní atmosféra a firemní kultura.

  • Profese
    Account manager
  • Platnost nabídky
    srp 02 2018 v 00:00 - pro 31 2200 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Chudenická 1059, Praha
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kateřina Fülöpová

Odebírejte nejnovější nabídky práce

Zvolte si pracovní pozice podle vašich představ

Cron Job Starts