Vedoucí střediska zpracování potravin

Dotované stravování, Věrnostní prémie za odpracovanou dobu

  • Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici vedoucí střediska zpracování potravin.

    NÁPLŇ PRÁCE:

        Řízení a rozvoj výrobních středisek zpracování makových potravin

        Zodpovědnost za plnění výrobních plánů, plánování výrobních a personálních kapacit podle vyráběných množství

        Zodpovědnost za rozvoj systému trvalého zlepšování svěřených útvarů

        Komunikace s obchodními partnery domácími i zahraničními

        Podílení se na strategickém rozvoji provozovny

        Úzká spolupráce s dalšími vedoucími středisek

        Jednosměnný provoz

    POŽADAVKY:

        Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

        Prokazatelné zkušenosti s řízením výrobního procesu a s vedením lidí

        Znalosti procesního řízení výroby z pohledu některého z běžně používaných ERP systémů

        Komunikativní znalost angličtiny

        Znalost práce s Excelem na nadprůměrné uživatelské úrovni

    CO KLIENT NABÍZÍ :

        Dotované stravování

        Věrnostní prémie za odpracovanou dobu

        Podporu v dalším vzdělávání

        Atraktivní mzdové ohodnocení

        Příspěvek na dětské letní tábory

        Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity

        Místo práce: Nový Bydžov

  • Profese
    Vedoucí provozu
  • Platnost nabídky
    led 07 2022 v 02:47 - dub 07 2022 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Nový Bydžov
  • Zadavatelé nabídky práce
    Elvira Radanova

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.

Cron Job Starts