dělník manipulant

Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví - Vánoční odměny - 5 týdnů dovolené (při...

  • Dělník balič - manipulant

    Informace o firmě:

    Firma FK system – povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 50 pracovníků. Pro náš nový provoz v Brně – Řečkovicích hledáme nové pracovníky na dělnickou pozici mořič.

    Pracovní náplň:

    - Jednoduchá, ale různorodá pracovní náplň: balení a vybalování dílů, skládání dílů do košů a palet, dočišťování dílů, manipulace s díly a pod.

    Požadujeme:

    - čistý trestní rejstřík

    - dobrý zdravotní stav

    Pracoviště:

               Karásek 1c, Brno – Řečkovice .

    Pracovní doba:

               Pondělí až pátek 7.00 - 15.30 hod.

    Mzda:

    - Úkolová mzda podle odvedené práce v týmu

    - Průměrná mzda na nabízené pozici: 25 000,- až 28 000,-

    Nabízíme:

    - Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví

    - Vánoční odměny

    - 5 týdnů dovolené (při odpracování 3 roků ve společnosti)

    - Zázemí moderní a stále se rozvíjející české strojírensko-chemické společnosti

    - Práce ve zcela novém moderním provozu

    - Dotované nápojové automaty

    - Perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání

    - Stravenky

    - Práce v příjemné a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží, firemní parkoviště)

    - Možný firemní růst

    - Možnost stravování v zázemí firmy (denní místnost) nebo využití restaurace poblíž areálu

    - Všechny uchazeče zaškolíme

    Nástup:

    - nástup možný ihned

    Uchazeči pošlou životopis na e-mail personalistika@fksystem.cz. Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

  • Profese
    Dělník
  • Platnost nabídky
    úno 22 2021 v 11:16 - kvě 22 2021 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Karásek 1c, Brno - Řečkovice
  • Zadavatelé nabídky práce
    Veronika Bohdálková

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil a zveřejněte svou nabídku práce.
Je to zdarma.

Často hledané nabídky práce

Prodej a obchod

Stavebnictví

Logistika

IT & Design

Administrativa

Gastro

Management

Řemeslo

Nabídky práce podle lokace

Nabídky práce Praha
Nabídky práce Brno
Nabídky práce Ostrava
Nabídky práce Plzeň
Nabídky práce České Budějovice
Nabídky práce Olomouc

Vyhledávání profesionálů

Vyhledávejte a kontaktujte profesionály, freelancery, brigádníky nebo nové zaměstnance. Je to zdarma.