Letní brigáda-Operátor výroby,nástup ihned Olomouc

- dotované stravování - proplacení cestovních nákladů - měsíční odměny (osobní ohodnocení,...

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Požadujeme

    - minimálně základní vzdělání

    - dobrý zdravotní stav

    - manuální zručnost

    - dodržování pracovní morálky

    - ochotu pracovat v třísměnném provozu /ranní, odpolední, noční/ s volnými víkendy

    Nabídka

    - moderní a čisté pracovní prostředí

    - 7,5 hod směny po-pá / víkendy volné. Možnost přesčasů

    - práci na dohodu o pracovní činnosti DPČ nebo hlavní pracovní poměr HPP

    - zajímavé platové ohodnocení

    - měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,...)

    - možnost týdenních záloh

    - dotované stravování

    - proplacení cestovních nákladů

    - zastávka MHD přímo před firmou

    - podpora koordinátorky

    Pracovní náplň

    Přijmeme spolehlivé pracovníky na pozice Operátorů výroby/vhodné pro muže.

    Obsluha automatických a poloautomatických strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky).

    Nejedná se o pásovou výrobu.

    Praxe není nutná, rozhoduje chuť pracovat a zodpovědnost.

    Předpokládaný termín nástupu: IHNED

    Produkce je organizována v moderním a poměrně čistém výrobním provozu.

    Firma vyrábí produkty pro výbavu prodejen, logistických center, letišť, hotelových a jiných provozů.

  • Profese
    Dělník
  • Platnost nabídky
    čec 29 2020 v 03:08 - říj 29 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Olomouc
  • Zadavatelé nabídky práce
    Lucie Cyprichová