Elektrotechnik

5 dnů dovolené navíc, stravenky, finanční bonusy.

nebo

Sdílejte tuto nabídku

  • Požadujeme

    - SOU/SŠ vzdělání

    - vyhláška č. 50/78 §5/§6 výhodou

    - zručnost, pečlivost a samostatnost

    Nabídka

    - jednosměnný provoz

    - roční finanční odměny až 15 000 Kč

    - 5 dnů dovolené navíc

    - stravenky

    - příspěvek na penzijní připojištění

    - příspěvek na telefonování

    - náborový příspěvek 30 000 Kč s vyhláškou č. 50/78 §5/§6

    Pracovní náplň

    - práce ve výrobě

    - zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení

    - diagnostika a odstraňování závad mechanismů zařízení

  • Profese
    Elektrikář
  • Platnost nabídky
    bře 23 2020 v 11:56 - čen 23 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Polička
  • Zadavatelé nabídky práce
    Taťána Marelová
Cron Job Starts