Technik měření a regulace

Volná pracovní doba, odpovídající ohodnocení,

  • Náplň práce

    Kontrola, diagnostika a provádění revizí MaR

    Zajištění provozuschopnosti a servisu systémů MaR na administrativních objektech

    Preventivní údržba a servis na administrativních objektech

    Spolupráce s technikem

    Informace o pozici

    Ukončené vzdělání s technickým zaměřením

    Zkušenosti s údržbou a obsluhou MaR výhodou, ovšem nejsou nutné.

    Zájemce bez zkušeností zaškolíme na systém Sauter.

    ŘP sk. B

    NÁSTUP možný ihned.

  • Profese
    Programátor
  • Platnost nabídky
    lis 07 2019 v 10:39 - úno 07 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    Praha 1
  • Zadavatelé nabídky práce
    Michal Ročeň

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Nabídky práce oblíbených oborů