Kadeřník / kadeřnice do rodinného kadeřnictví v centru Prahy

Práce v přátelském kolektivu v centru Prahy, práce s luxusní kosmetikou REDKEN

  • Do našeho kadeřnictví hledáme kadeřnici / kadeřníka, který posílí náš tým.

    Co vás čeká?

    - Práce v přátelském, mladém kolektivu
    - Pracovní doba Po-Pá
    - Práce s luxusní kosmetikou REDKEN
    - Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

    Co požadujeme?

    - Vzdělání v oboru
    - Příjemné, komunikativní a profesionální vystupování
    - Chuť se vzdělávat v oboru a pracovitost
    - Praxe v oboru není podmínkou, ale výhodou
    - Samostatnost
    - Umění komunikace se zákazníky a budování dlouhodobé klientely
    - Vlastní klientela výhodou

    Co vám můžeme nabídnout?

    - Stabilní prostředí rodinné firmy
    - Smlouva na HPP, poloviční úvazek, vhodné pro rodiče na MD, doba neurčitá
    - Možnost práce na  OSVČ
    - Motivační finanční ohodnocení
    - Provize z prodeje produktů
    - Finanční podílení na Vašem dalším vzdělání
    - Kadeřnické produkty a služby za zvýhodněnou cenu

  • Profese
    Kadeřnice
  • Platnost nabídky
    lis 07 2019 v 12:45 - úno 07 2020 v 00:00
  • Úplná adresa
    (výkonu práce)
    AMADEUS Studio, Uhelný trh 1, Praha 1, 110 00
  • Zadavatelé nabídky práce
    Kateřina Tůmová

Nabízíte práci?

Vytvořte si profil zdarma a zveřejněte svou nabídku práce.

Nabídky práce oblíbených oborů