Nejrychlejší cesta
k event personálu
Staffito BOOK v 1.0.7.

Organizujte event personál chytře, získejte tisíce kontaktů na prověřený personál a spojte se s personálem přímo.

Proč Staffito BOOK ?

Staffito BOOK je především komunitou event personálu. Na portále najdete hostesky, modelky, promotéry, umělce, event managery a mnoho dalších. Staffito BOOK ovšem neslouží jen k vyhledávání nejlepších uchazečů pro vaše události. Můžete vytvářet vlastní události, nabídky práce, prohlížet online profily uchazečů, hodnotit personál, rozesílat hromadné e-maily nebo chatovat s personálem. Zároveň se můžete prezentovat jako event manager a přijímat poptávky k organizaci nebo realizaci událostí.

Najděte svůj tým
Vybírejte si z přihlášených uchazečů online. Prohlédněte si před kontaktem profil, fotografie, videa, reference nebo hodnocení.
Organizujte efektivně
Vytvářejte události, ke kterým se budou hlásit zájemci. Vhodné uchazeče schvalujte online. Rozesílejte hromadné maily, chatujte, přidávejte fotografie, dokumenty nebo videa pouze vybranému týmu.
Vydělávejte
Přijímejte poptávky na organizaci nebo realizaci událostí. Spojte se se společnostmi a hlaste se k jejich pracovním nabídkám.

Jak to funguje?

Event personál najdete jednoduše ve 2 krocích.
Vytvoříte událost, která bude zároveň i výběrovým řízením pro ostatní členy komunity. Do události napíšete koho hledáte, zároveň můžete přidat fotografie nebo videa. Po schválení události se všem členům rozešle nová nabídka s pracovní příležitostí na vaší události.
K události se přihlásí zájemci, z kterých si vyberete svůj tvým. Můžete je kontaktovat na přímo, listovat v jejich profilu, podívat se na fotografie nebo videa. Jakmile budete rozhodnuti, tak uchazeče schválíte nebo odmítnete. Vybraným zájemcům se otevře karta vaší události, kde můžete jednoduše komunikovat, chatovat, přidávat fotografie, videa nebo posílat hromadné e-maily.

Přizpůsobí se všem zařízením

Díky responzivnímu designu ovládáte Staffito BOOK na mobilu, tabletu i PC.

Zapoměli jste kontakty na personál v kanceláři? Stresující problém? Se Staffito BOOK budete mít kontakty i všechny informace o personálu a události ve svém mobilu.

Vše pohromadě k události na jedné kartě. Přístupné kdekoli.

Několik náhledů

Při vývoji nás inspirují sociální sítě - jejich známé a intuitivní ovládání.

Hodnocení uživatelů

Co o Staffito BOOK řekli uživatelé?

Vyberte si účet

Základní účet event managera je zdarma - na vždy.

EVENT MANAGER PREMIUM
3.900Kč

  • Členství PREMIUM na vždy
  • Všechny funkce EVENT MANAGERA
  • + Automatické rozesílání e-mailů s vaší událostí všem členům
  • + Označení OVĚŘENO u vašeho profilu
  • + Označení OVĚŘENO u vašich událostí
  • + Vstup zdarma na události Meet & Greet Staffito